Software Developer

betterpeople A/S

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare daneza, betterpeople A / S este acum cautare de doi dezvoltatori software, care vor ajuta pentru a împinge QAMPO A/S chiar mai departe în domeniul digital, dezvoltand domeniul de activitate si imbunatatindu-l.
Va fi parte dintr-o echipă puternică de colegii competente și geeky care împreună definesc, dezvoltarea si implementarea de solutii digitale avansate într-un mediu de inspirație și foarte profesionist la QAMPO.
Clienții QAMPO sunt organizații publice și private.
Responsabilitatea principală este administrarea platformei tehnice, responsabilitate ce necesita o buna calificare in domeniul software. QAMPO A/S foloseste urmatoarele tehnologii:
Front-end: Javascript, Angular JS, Bootstrap, Mobile Platforms
Back-end: Java, Spring boot, Spring data REST, SQL

CERINTE

Calificarea si experienta domeniilor precizate anterior dar si setarea si configurarea serverului general sunt ceea ce Betterpeople si implicit partenerul nostru QAMPO cauta. Mai mult de atat motivatia, determinarea pentru reusite si cunoasterea limbii engleze sunt valori pe care companiile noastre le apreciaza.
Aplicatia dumneavoastra va fi citita si evaluata cu mare interes, fiind de asemenea urmata de un interviu.

BENEFICII OFERITE

Salariu minim : 30.000dkkk / luna

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie daneza de resurse umane.