Soferi C+E, Testari Conducere Cluj-Napoca 25,26 Ian.2014

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

BUSINESS ACTIV CONSULT

RECRUTEAZA SOFERI PROFESIONISTI PENTRU DANEMARCA

IN 25-26 IANUARIE 2014 UN ANGAJATOR DIN DANEMARCA VINE SA SUSTINA INTERVIURI LA CLUJ-NAPOCA

TESTELE DE CONDUS SE SUSTIN LA CLUJ –NAPOCA

RECRUTAREA INCEPE AZI

CERINTE

Conditii de selectie:

• Experienta in conducerea camioanelor de tonaj mare (24 Tone) -se transporta coletarie
• Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR, card digital tahografic si atestatul de transport marfa
• Cunostinte medii de limba engleza

Testul are scopul de a demonstra ca sunteti in masura sa:
1.conduceti camionul,
2.conectati camionul de remorca,
3.inversati si parcati camionul si remorca intr-o p-box - si inapoi la rampa

BENEFICII OFERITE

Oferta:
• Contract pe perioada nedeterminata,
• Programul de munca este de 5 sau 6 zile pe saptamana,
• Programul de lucru va fi de 8 saptamani, la locul de munca si 3 saptamani acasa in concediu.
• Concediu de odihna 4 saptamani pe an.( platit)
• Orele de lucru sunt in conformitate cu reglementarile UE.
• Nu veti detine camion propriu . Se vor planifica transporturile in asa fel incat angajatul sa aiba curse si camioane disponibile
• Cazarea se ofera intr-unul din apartamentele firmei din Danemarca, Germania, Olanda, Belgia, Franta, Anglia, Suedia, Norvegia.
• Apartamentele sunt dotate cu bucatarie, baie, masina de spalat si internet Wi-Fi, dar nu uitati sa va aduceti propriile lenjerii de pat. Cazarea gratuita este oferita in apartamentele companiei.
• Camionul va fi preluat de catre unul dintre colegii dumneavoastra .

Business Activ Consult LTD is a progressive, privately owned recruitment agency, founded in Cluj-Napoca in 2003. The Company provides an integrated service comprising of Recruitment, Training, Consulting Services and Labor Mediation.

Our candidates include a broad spectrum of disciplines as: health, industry, engineering, construction, logistic, transport, sales, IT, oil and gas sectors.

Our emphasis on consistent quality is reflected in our company procedures which are implemented to recognized international quality standards.

Business Activ Consult is an authorized company by the Minister of Labor as a Recruitment Agency under 53 No from 2004 and according the Law 677/2001 is registered in the records of Processing of Personal Data under the 5361No.

Business Activ Consult is Trade Mark REGISTERED at OSIM under the No .123491

Address
Cluj-Napoca, Romania, 400110
Str. Regele Ferdinand( Ex Gh. Doja), Nr. 21, Et. 1, Apt. 6
Phone:
0040744109480
0040264459592
0040726354188
0040726286284
Fax: 0040264459593
Mail: work@bacltd.ro