Soferi C+E, Testari Conducere Cluj-Napoca 15,16 Martie 2014

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

BUSINESS ACTIV CONSULT

RECRUTEAZA
SOFERI PROFESIONISTI PENTRU DANEMARCA

In data de 15, 16 MARTIE 2014

UN ANGAJATOR DIN DANEMARCA VINE SA SUSTINA INTERVIURI LA CLUJ-NAPOCA

TESTELE DE CONDUS SE SUSTIN LA CLUJ –NAPOCA

RECRUTAREA INCEPE AZI

Oferta:
• Contract pe perioada nedeterminata,
• Programul de munca este de 5 sau 6 zile pe saptamana,
• Programul de lucru va fi de 8 saptamani, la locul de munca si 3 saptamani acasa in concediu.
• Concediu de odihna 4 saptamani pe an.( platit)
• Orele de lucru sunt in conformitate cu reglementarile UE.
• Nu veti detine camion propriu . Se vor planifica transporturile in asa fel incat angajatul sa aiba curse si camioane disponibile
• Cazarea se ofera intr-unul din apartamentele firmei din Danemarca, Germania, Olanda, Belgia, Franta, Anglia, Suedia, Norvegia.
• Apartamentele sunt dotate cu bucatarie, baie, masina de spalat si internet Wi-Fi, dar nu uitati sa va aduceti propriile lenjerii de pat. Cazarea gratuita este oferita in apartamentele companiei.
• Camionul va fi preluat de catre unul dintre colegii dumneavoastra .

• Salariul va fi platit lunar in data de 10 a fiecarei luni,
• Veti primi telefon de lucru si echipament de protectie,
• Test de Conducere care consta in conducerea camionului pe autostrada, parcarea tirului, prinderea si desprinderea remorcii de cabina….
• In primavara 2013, toate camioanele au fost echipate cu bord-calculatoare pentru comunicatii, navigatie si manipularea timpul de conducere.Veti avea un telefon mobil pentru uzul colaborarii doar cu compania.Veti primi echipamentul necesar ca vesta de siguranta, pantofi de siguranta, jacheta de iarna ,tricou, etc
• Timpul legal si obligatoriu de munca este de 9 ore pe zi acest lucru inseamna ca dupa 9 ore de condus pe zi, va trebui sa luati o pauza intr-unul din apartamentele companiei. Iar un alt conducător auto va lua camionul si va conduce în continuare. Apartamentele sunt în Danemarca, Germania, Franta, Belgia, Suedia, Norvegia si alte zone.

CERINTE

Conditii de selectie:

• Experienta in conducerea camioanelor de tonaj mare (40 Tone incarcat) -se transporta coletarie. Se accepta atat persone fara experienta, dar talentate care stiu sa conduca tirul, cat si persoane cu experienta
• Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR, card digital tahografic si atestatul de transport marfa
• Cunostinte medii de limba engleza

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal