Practica Platita Agricultura in Danemarca

4 FUTURE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul este adresat persoanelor care au absolvit Liceul Agricol sau Facultatea cu profil agricol – inclusiv veterinari – si care doresc sa lucreze la ferme din Danemarca pe o perioada de 12-18 luni. Programul este unul de practica platita.

CERINTE

Conditiile de inscriere:
-absolvent/a de liceu sau facultate cu profil agricol
-experienta in munca la ferme, sere etc
-varsta 20-30 ani
-cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Se asigura:
-contract de munca pe 12-18 luni
-salariu 9890 DKK, orele suplimentare 92DKK/ora
-cazare la ferma – cost aprox 1000-1500 DKK lunar

Comision de plecare:
-taxa inscriere in program, nereturnabila – 50 RON
-comision plecare 400 EURO - se platesc la primirea contractului de la o ferma din Danemarca

Asteptam CV-urile si intrebarile d-voastra la adresa de e-mail alinaglavan@4future.ro sau la numerele de telefon 0256/292540, 0769/274919, 0743/039970.

DESCRIEREA FIRMEI

Resurse umane