Oportunitate Medici in Danemarca

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in selectia personalului medical pe plan international selecteaza medici specialisti DIN TOATA TARA, cu un nivel de limba engleza bun pentru spitale din Danemarca.

Job-uri disponibile in domeniile:
- Anestezie,
- Chirurgie,
- Gastroenterologie,
- Endocronologie,
- Cardilogie,
- Neurologie,
- Patologie,
- Pneumologie,
- Radilogie,
- Reumatologie,
- Psihiatrie Infantila,
- Oftalmologie,
- Pediatrie .

Beneficii:
- Salariu minim anual: 94000 Euro (inclusiv pensii);
- 37 ore lucrătoare pe săptămână;
- 6 săptămâni de vacanţă plătită;
- Training în Budapesta pe o perioadă de 6 luni;
- Curs intensiv gratuit de limba daneză şi Program de Limbaj Medical în Daneză;
- Cazare gratuită pe perioada training-ului (candidaţii achită doar costurile de întreţinere şi internetul);
- 800 Euro/lună asistenţă de decontare (Settlement Assistance);
- Excursie în Danemarca, vizitarea viitorului loc de muncă şi zona de relocare, prezentare culturală;
- Curs de limbă pentru partener şi copii;
- Program pentru Integrarea Partenerului cu un consultant personal;
- Asistenţă pentru găsirea locuinţei în Danemarca;
- Asistenţă în procesele administrative necesare mutării în Danemarca;
- Asistenţă pentru partener în căutarea locului de muncă şi integrare în Danemarca;
- Orientare privind şcolarizarea şi îngrijirea copilului;
- Informaţii despre taxele daneze;
- Serviciu Hotline pentru întrebări urgente;
- Ore suplimentare de limba daneză după sosirea în Danemarca;
- Instruire, evaluare periodică şi asistenţă în procesul de integrare.

Pentru a te putea inscrie transmite-ne CV pe adresa de e-mail: office@brilliantrecruitment.ro.

Relatii la tel: 0770.378.936, 0350/417794 , de luni pana vineri: 9-17

Brilliant Recruitment, agentie autorizata specializata in selectia personalului pe plan international, este înregistrată la Inspectoratul Teritorial de Muncă Vâlcea, cu număr 5595 și număr de inregistrare 32908 la ANSPDCP.

Brilliant Recruitment nu percepe comisioane sau alte taxe, nici inainte de angajare, nici dupa angajare -taxe 0!

CERINTE

Cerinţe:
- Diplome, certificate de specializare;
- 2/3 ani experienţă;
- Relocare în Damemarca (cu familia/partenerul).

BENEFICII OFERITE

- decontare transport.

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595