oferta pentru studentii de la agronomie-zootehnie

SC RENTACRED ALI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studentii vor lucra in ferme de crestere a vitelor sau porcinelor, la munci de interior.
Pentru detalii privind conditiile de aplicare, acte necesare, cost program , va rugam sa consultati site-ul companiei:www.rentacred.webs.com

CERINTE

-Cunostinte de limba engleza necesare (cel putin nivel elementar).
-CV in limba engleza
-adeverinta de la facultate
-seriozitate
-disponibilitate pentru munca
-stare de sanatate foarte buna

BENEFICII OFERITE

Contract de munca incheiat pe 1 an de zile, cu toate drepturile plus asigurari medicale si sociale.
Salarizare- aprox 1.300euro pe luna pentru un program de 37 ore pe saptamana, 7 ore pe zi, 5 zile pe saptamana.
Orele suplimentare sunt platite cu 12euro pe ora sau o zi libera

Cazarea este asigurata de angajator in camere sau apartamente (3 camere), pentru care se plateste intre 67 euro de pesrsoana sau 200 euro de apartament. Va fi decizia fermierului daca platiti si cat.
Masa nu este asigurata, dar exista toate conditiile pentru prepararea hranei.

Firma specializata in selectia si plasarea fortei de munca in tara si strainatate