medici psihiatrie in U.E.

BRAINSCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting colaboreaza cu succes cu parteneri din Europa in domeniul medical (medici specialisti, rezidenti, absolventi, asistenti medicali, kinetoterapeuti).
Brains Consulting recruteaza MEDIC SPECIALIST PSIHIATRIE

Germania- in spitale publice si private, in toate regiunile + 2 posturi in spital public Hamburg

Franta- in sistemul public si privat, atat ca angajat cat si in sistem liberal (self employed). Oferte in regiunea Centru ( 2 posturi in sistem public), zona Midi-Pyréenées – 1 post, regiunea PACA – 1 post, regiunea Bretagne – 1 post, regiunea Pays de la Loire – 1 postl

Danemarca, Soedia, Norvegia – in spitale publice si private (necesar limba engleza nivel avansat)

Belgia- in sistem liberal, 1 post de consultant, 200.000 Euro/an – in spital in zona flamanda a Belgiei (necesar limba engleza nivel avansat)

CERINTE

- medic specialist psihiatru

- certificat de recunostere a diplomei de medic specialist eliberat de Ministerul Sanatatii

- limba engleza/franceza/germana – nivel mediu/avansat

BENEFICII OFERITE

- Durata contractului: perioadă nedeterminată
- Salariul anual Brut: începand cu 55.000 Euro pentru medici specialisti + orele de garda
- Programul de lucru: 40 ore/saptamană + orele de gardă
- Concediul anual: 30 zile /an
- Orele suplimentare se indexează conform legislaţiei în vigoare.
- Atmosfera de lucru placuta
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesional inalt calificat cu posibilitatea dezvoltarii carierei medicale

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE CONSULTANTA SI RESURSE UMANE.