Medic specialist geriatru, Spital Danemarca

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Număr poziții: 5
Dată începere:august 2014
Responsabilități:
Colaborează cu departamentul de neurologie pentru tratarea pacienților de vârsta a III-a care au suferit afecțiuni neurologice
Participă la tratarea pacienților cu afecțiuni acute sau elective și care țin de medicina internă sau generală
Instruește și îndrumă personalul tânăr

CERINTE

Medic specialist geriatru
Experiență anterioară
Experiență anterioară în diagnosticarea și tratarea pacienților cu apoplexie și în medicină internă
Cunoștințe de limba engleză citit/vorbit/scris nivel avansat
Orientat către rezultate
Pasionat de cercetarea medicală
Persoană flexibilă, bune aptitudini interpersonale

BENEFICII OFERITE

Salariu: 82.000 – 90.000 euro/ an
6 săptămâni concediu plătit
Mediu de lucru occidental
37 ore/ săptămână
Curs de limba daneză în Budapesta (timp de 6 luni, cazare asigurată)
Asistență pentru relocare
Program de integrare

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.