Ingrijitori animale in ferme din Danemarca

RCC AGRO DK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii: ingrijirea vacilor sau purceilor si a scroafelor, participarea in functie de planul de munca al fermei la alte activitati ca: insamantari artificiale, vaccinari, tratamente, spalat, livrari animale, castrari, munca la camp, etc.

CERINTE

Conditii:varsta maxima 32 ani, engleza sau germana nivel conversational,permis de conducere pentru barbati. Detalii, depunerea cv (redactat in limba engleza, cu poza tip pasaport atasata) si interviul la sediul firmei din: Iasi

RCC AGRO DK srl, ofera locuri de munca pt femei, barbati si cupluri,in ferme zootehnice din Danemarca
pe o perioada de 1-1,5 ani cu posibilitate de prelungire pe o perioada nelimitata, in urmatoarele conditii :
-salarizare : salariul minim brut in primele 6 luni este de 10.572 kr(iar salariul net este de 1000 pana la 1100 euro ).In perioada 7 luni-18 luni salariul brut creste la 12.257 kr (iar salariul net este : 1150-1250 euro net).
-salariul brut este de: 10.572kr(primele6 luni) si 12.257kr(7-18 luni) este pt 37 ore/saptamana, in total 160 ore pe luna.