Electrician Telecomunicatii-Aarhus ,Danemarca

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

1 Profesie Electrician Telecomunicatii
2 Necesar personal 10
3 Descriere
Veți înlocui componentele Huawei cu componente Ericsson.
Înălțime - 15-50 metri
Vei ajunge în vârf urcând pe cârlig sau sistem de alunecare, unele site-uri vor avea un ascensor sau un elevator.
4 Locatie/ Tara Aarhus ,Danemarca
5 Data de sfarsit Contractul este pe 2 luni de zile cu posibilitate de prelungire
6 Masa nu este asigurata

CERINTE

7 Cazare asigurata de angajator GRATUIT, Cameră proprie, toaletă comună, baie, bucătărie, WIFI
8 Salariu brut 189,25 dkk = 25,34 EUR
Salariul net minimum 3000 de euro la 40 de ore pe saptamana
9 Program de munca 40 până la 60 de ore pe saptamana
10 Transportul Romania-Danemarca Suportat de candidat .
11 Asigurari Medicale Da
12 Asigurari sociale Da
13 Concediul Anual Da
14 Limbi straine Engleza la nivel mediu
15 Diploma/ Certificat Da-diploma electrician si atestat alpinist si salvare,lucru la inaltime
zx16. Experienta necesara Minimum 5 ani in Telecomunicatii
17 Permis de conducere Nu este necesar

Echipament protectie
18 Echipament de lucru – personal Da. Ham
19 Bocanci santier(S3) – personal Nu, nu este necesar
20 Ochelari de protectie Nu, nu este necesar

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.