Tehnician Utilaje Alimentare

HELCO

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Va inspecta si remedia defectiunile sau dereglarile care apar in timpul functionarii.
* Raportarea activitatii
* Raspunde de recuperarea debitelor din piata aferente vanzarilor
* Supervizarea activitatii personalului din subordine.
* Asigurarea functionarii la parametrii normali a echipamentelor, utilajelor si masinilor folosite in industria alimentara.

CERINTE

* Absolvent al unei facultati tehnice
* Candidatul trebuie sa aiba cunostinte solide de automatizari, mecanica, electronica,management, de preferinta studii superioare de specialitate.
* Trebuie sa fie ordonat, meticulos, metodic
* Disponibilitate pentru deplasari la domiciliul clientului

HELCO face parte dintr-un grup de firme cu preocupari in domenii diferite de activitate, dintre care amintim: consultanta, service, productie utilaje de panificatie, depozit de materiale, import utilaje panificatie si tehnica de calcul.

Societatea HELCO este in masura sa ofere utilaje complete si linii de fabricatie cu livrarea pentru sectoarele de panificatie, patiserie, pizzerie si cofeterie.