TEAM MANAGER / CONSULTANT BANCAR

HVB Banca pentru Locuinte S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea si contactarea potentialilor clienti;
- Consilierea clientilor in functie de necesitatile si dorintele acestora;
- Intermedierea produsului financiar Bauspar si semnarea contractelor.
- Munca intr-o echipa dinamica si profesionista, in parteneriat cu HVB Bpl;
- Formarea si gestionarea propriei echipe de consultanti(pt Team Manager)

CERINTE

- Studii superioare in curs sau absolvite;
- Flexibilitate, dinamism, perseverenta si creativitate;
- Abilitati organizatorice si de persuasiune;
- Capacitatea de a identifica nevoile clientilor;
- Abilitati foarte bune de comunicare si vanzare;
- Atitudine pozitiva;
- Experienta anterioara in vanzari directe constituie un avantaj
- Managementul si gestionarea unei echipe de vanzari deja existente constitue avantaj pentru postul de Team Manager

BENEFICII OFERITE

- Libertatea de a-ti organiza timpul si veniturile
- Posibilitati rapide de promovare si sansa unei cariere in domeniu
- Comision atractiv din vanzari - circa - 2000 RON
- Bonus de performanta 1000, 2000 sau 5000 RON(in functie de performanta)
- Training gratuit
- Diplome de vanzari produse financiare gratuite(recunoscute international)
- Excursii

HVB Banca pentru Locuinte S.A. este membra a HVB Group, cel mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est.
prezent in 18 tari
peste 4 milioane de clienti
peste 1.000 de sucursale
cca. 16.500 de angajati
HVB Banca pentru Locuinte S.A. este o institutie de credit specializata in activitatea de economisire-creditare pentru domeniul locativ. Banca functioneaza in baza legislatiei bancare si a legii nr. 541/2002

Serviciul Consilire Financiara
S.M. Negru Cornel