Super Oportunitate!!! AGENT RELATII CLIENTI pentru Rompetrol in: CRAIOVA, PITESTI, TARGU JIU, DROBETA, VALCEA

Lugera & Makler SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru Rompetrol, cautam AGENT RELATII CLIENTI pentru urmatoarele locatii:

Craiova, Targu Jiu, Pitesti, Ramnicu Valcea, Drobeta Turnu Severin si Slatina.

Sarcini si responsabilitati:

Abordarea clientilor care viziteaza statiile companiei si identificarea nevoilor acestora;
Furnizarea de informatii cu privire la serviciile oferite de companie si convingerea clientilor in vederea finalizarii procesului de vanzare a serviciului oferit;
Asistarea clientilor in procesul de evaluare a indeplinirii conditiilor de contractare;
Colectarea informatiilor si documentelor necesare in vederea incheierii contractelor;
Indrumarea clientilor in completarea formularelor necesare;
Incasarea facturilor de la clienti;
Inregistrarea platilor si a clientilor noi in sistemul informatic;
Elaborarea de rapoarte periodice.

CERINTE

Minim studii medii;
Experienta anterioara in vanzari, relatii cu clientii reprezinta avantaje;
Cunostinte operare PC (Word, Excel) ¿ nivel mediu, utilizare echipamente de birou (imprimanta, fax, scanner, copiator);
Abilitati de comunicare;
Tinuta ingrijita;
Abilitati de organizare a activitatilor;
Rigurozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu, atentie la detalii;
Abilitati de lucru cu cifrele.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu motivant;