Specialist vanzari/marketing

INTEGRAL IT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Specialist vanzari/ marketing
- Prospecteaza piata si contacteaza potentialii clienti
- Prezinta si promozeaza portofoliul de servicii si solutii ale companiei
- Gestioneaza relatia cu clientii actuali si potentiali
- Participa la realizarea ofertelor si contractelor
- Participa la organizarea diverselor actiuni promotionale: targuri, expozitii,
campanii publicitare

CERINTE

- Minim 2 ani experienta intr-una din pozitiile mentionate; sunt
acceptati si aplicantii fara experienta dar care exceleaza prin
cunostintele si abilitatile lor
- Orientare spre satisfactia clientului
- Gandire analitica, responsabilitate si exigenta
- Disponibilitate pentru deplasari
- Cunostinte medii de limba Engleza
- Disponibilitate de a incepe imediat sau pana la sfarsitul
anului 2008

BENEFICII OFERITE

- Instruire permanenta
- Sansa unei cariere de succes intr-o companie dinamica
in ascensiune
- Pachet salarial motivant
- Bonus in functie de realizari in proiecte
- Infrastructura profesionala

Integral-IT este o companie romano-austriaca nou infiintata care aduce pe piata servicilor IT din Romania o lunga experienta practica
de analiza a proceselor de afaceri, sisteme software, management de proiect, consultanta in implementare, suport si training. Scopul
nostru este sa oferim clientilor nostri solutii IT profesionale care sa imbunatateasca productivitatea, eficienta si performanta afacerii .
De aceea suntem orientati spre dezvoltarea si perfectionarea continua a echipei noastre de consultanti.