Specialist nutritie animala

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fabrica specializata in producerea hranei pentru animale si pasari de ferma

Responsabilitati :

- intocmirea retetelor cu ajutorul unui program de formulare (soft).
- intocmirea necesarului de materii prime conform rapoartelor de fabricatie si retetelor;
- planificarea materiilor prime.

CERINTE

- studii superioare relevante (inginer zootehnist / medic veterinar)
-experienta minim un an in programe de formulare a retetelor
-disponibilitate de relocare in Craiova
-cunostinte limba engleza nivel mediu
-cunostinte PC, pachet Office, Internet

BENEFICII OFERITE

- apartament de serviciu
- laptop, telefon mobil
- posibilitatea de promovare
- pachet salarial atractiv
- tichete de masa.

Romconsult International, este unul dintre jucatorii importanti pentru zona de Sud-Vest a tarii in sfera consultantei pentru domeniul resurselor umane. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta aferenta acestui proces.