SPECIALIST MARKETING

SC ROKOR TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Efectueaza studii de piata si previziuni in domeniu;
-Monitorizeaza piata: (inclusiv analiza competitiei din perspectiva mixului de marketing si furnizarea profilului principalilor competitori-informatii financiare, strategii, produse etc.);
-Intocmeste si actualizeaza baza de date comerciale;
-Implementeaza campanii de promovare a produselor firmei;
-Face propuneri pentru elaborarea continut materiale publicitare;
-Asigura participarea la evenimente de specialitate.

CERINTE

- Studii superioare - Marketing/Bussines;
- Abilitati excelente de comunicare si prezentare;
- abilitati de vanzare;
- capacitate excelenta de analiza si sinteza;
- capacitatea de a schematiza;
- rigurozitate;
- cunostinte solide de utilizare a calculatorului;
- permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

posibilitatea de a lucra intr-o firma specializata, cu experienta in domeniul de activitate,
pachet salarial atractiv,
telefon si autoturism de serviciu.

Obiect de activitate: Importul, distributia si comercializarea pieselor auto din gama DAEWOO, uleiurilor si accesoriilor auto.
Firma are o vechime in piata de peste 6 ani, fiind in acest moment una din firmele lider de piata, detinand o cota de circa 30 %.