Senior C++ Programmer

MS Lab SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participare la toate etapele dezvoltarii unui proiect: analiza, design, programare, implementare, testare si suport;
- Va conduce o echipa de 4-7 programatori asigurandu-se de respectarea specificatiilor proiectului si termenelor limita;

CERINTE

- Minimum 3 ani experienta programare C/C++.
- Licentiat in informatica/calculatoare.
- Experienta in lucrul cu CVS.
- Spirit de echipa, initiativa, responsabilitate, flexibilitate.

Constituie avantaje:

- Experienta in managementul proiectelor.
- Experienta in dezvoltarea sub Linux.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv.
- Lucru intr-un mediu tanar, dinamic.
- Perspective reale de promovare.

MS Lab este un start-up al Microsystems ¿ o companie Italiana cu peste 20 de ani de experienta in domeniul IT si solutii inovatoare in domeniile automatizarilor industriale, procesarii de imagini si telemedicina. Furnizam servicii software pentru companii internationale.