SEF MAGAZIN

Delta Distribution S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- aplicarea si respectarea regulamentului intern si a procedurilor interne ale companiei;
- este responsabil de amenajarea si aspectul general al magazinului;
- realizeaza aprovizionarea magazinului;
- evalueaza si solutioneaza posibile reclamatii ale clientilor conform procedurii interne;
- monitorizeaza indeplinirea responsabilitatilor echipei de reprezentanti vanzari din subordine;
- intocmeste documente de contabilitate primara;
- indeplinirea obiectivelor de vanzari;

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta relevanta intr-o pozitie similara;
- bun manager, organizator, spirit de echipa;
- abilitati de vanzare si negociere;
- cunostinte contabilitate primara;
- cunostinte operare PC ( MSOffice, Internet);

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea construirii unei cariere intr-o companie de succes;
- cursuri de instruire;
- pachet salarial atractiv;

Companie nationala de import si distributie materiale pentru amenajari interioare (gresie, faianta, obiecte sanitare, mobilier si accesorii de baie).