Sef de santier CRAIOVA

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia raporteaza Managerului de Proiect si are in subordine sefii de echipa si echipele de muncitori
Postul presupune:
- coordonarea executarii proiectelor: programarea echipelor, gestionarea materialelor si echipamentelor, etc.
- controlul permanent al calitatii executiei
- gestionarea resurselor de care dispune proiectul cu raportari periodice catre Managerul de Proiect
- coordonarea echipelor de muncitori si urmarirea respectarii normelor de protectia muncii si securitate
- interfata cu clientul
- gestionarea documentelor de santier

CERINTE

Studii superioare tehnice: Mecanice, Electrice, Electromecanice
Experienta in functia de Sef de santier minim 3 ani in unul din urmatoarele domenii: ventilatii industriale, electrice industriale, instalatii tehnologice, etc.
Limbi straine; ENGLEZA FLUENT, franceza/germana costituie evantaj
Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint), Acad
Bune abilitati de organizare si conducere
Atentie la detalii
Abilitati de comunicare

Candidatul trebuie sa aiba domiciliul in CRAIOVA.

BENEFICII OFERITE

Salariul atractiv, prime de Pasti, Craciun si de concediu, bonuri de masa.
Numai candidatii selectati vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale