SEF / ADJUNCT COMPARTIMENT (RAION)

SC INTERHOME DECOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si conducerea activitatii compartimentului conform politicii companiei si realizarea indicatorilor de buget planificati prin:
- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii si furnizorii
- gestionarea eficienta a stocurilor
- coordonarea optima a echipei din subordine
- Merchantizarea produselor prin:
- coordonarea echipei din subordine in vederea completarii si aranjarii produselor in zona comerciala, conform layout-ului aprobat
- verificarea etichetarii corecte si prezentarii descrierilor tehnice pentru produsele comercializate
- Organizarea actiunilor promotionale
- Organizarea si coordonarea inventarelor partiale si anuale, conform procedurilor de lucru

CERINTE

- persoana responsabila, serioasa, spirit de echipa
- abilitati de comunicare, relationare si organizare
- experienta in vanzari minim 1 an
- cunostinte operare PC (MS Office)
- experienta minima in domeniile: materiale de constructii si amenajari interioare, bricolaj, sanitare, gradina, mobilier, electrice
- experienta in conducerea unei echipe constituie avantaj
- atestat de motostivuitorist constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant corelat cu performantele (salariul fix + tichete de masa + bonus lunar si bonus anual in functie de realizari )
- programe de dezvoltare personala si profesionala
- oportunitati de dezvoltare a carierei

DESCRIEREA FIRMEI

INTERHOME vine in orasul tau !
Vino alaturi de o echipa profesionista, in plina expansiune! Interhome a intrat pe piata materialelor de constructii din Romania in 2005 cand au fost deschise magazinele din Ploiesti si Timisoara.
Strategia Interhome Romania prevede dezvoltarea unui lant de magazine de suprafata medie, specializate in materiale de constructii, amenajari interioare si exterioare, bricolaj, la nivelul ultimelor standarde europene.
Compania INTERHOME este o organizatie puternica, performanta, dinamica, respectata si apreciata de clienti, furnizori si angajati !
Vino si tu alaturi de echipa INTERHOME ! Facem casa buna!