Secretar-Casier

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilit¿¿i :
¿ întocmirea agendei zilnice de întâlniri ¿i conferin¿e a managerului
¿ îmbun¿t¿¿irea activit¿tii si organiz¿rii firmei, intocmirea intregii game de materiale necesare in activitatea firmei cum ar fi:decizii, referate, adrese, hotarari, materiale documentare sau statistice
¿ primire-predare-urm¿rire coresponden¿¿ ;
¿ editare PC la timp ¿i de calitate
¿ probleme administrative :protocol, legaturi telefonice, faxuri, mailuri
¿ studierea intregii legislatii in domeniu si informarea managerului despre orice modificare aparuta
¿ contabilitate primara :efectueaza incasari si plati, ridicarea numerarului de la banca, ridicarea de extrase bancare, intocmirea registrului de casa zilnic; clasarea, indosarierea si pastrarea actelor din casierie etc

CERINTE

- minim liceul
- limba engleza nivel mediu
-operare PC: tehnoredactare
-persoana serioasa, dinamica, organizata, atenta la detalii
-abilitati de comunicare, de relationare cu diferite tipuri de persoane
-disponibilitate si capacitate de a invata

BENEFICII OFERITE

prin negociere