SALES Representative - ( Craiova, Drobeta Tr Severin, Slatina, Tg. Jiu, Rm. Vilcea) - EXCELLENT CAREER

BOOM TV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza si vinde serviciile de televiziune digitala in zona alocata
- identifica si viziteaza clientii (persoane fizice si juridice) prin activitate de teren
- identifica nevoile clientilor si ii ofera consultanta in luarea deciziilor
- incheie contracte pentru serviciul BOOM TV
- culege informatii despre competitie
- intocmeste si preda la timp rapoartele si situatiile cerute de superiorul direct
- este responsabil de promovarea imaginii companiei in relatiile cu clientii
- inregistreaza in baza de date informatiile despre clientii contactati si trimite rapoarte zilnice Team Leader-ului conform cerintelor companiei

CERINTE

-Experienta in vanzarea de servicii (reprezinta un avantaj).
-Experienta in promovarea de produse tehnice (reprezinta un avantaj)
-Permis de conducere categ. B (avantaj)
-Computer: Word/ Excel
-Persoana sociabila, cu abilitati de comunicare, prezentare si inter-relationare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial si comision motivant incepand de la 250 euro net, bonuri de masa, comision din vanzari, decontarea cheltuielilor de transport, telefon, training-uri de specialitate, posibilitati reale de avansare.

BOOMTV - Companie multinationala oferind pe piata romaneasca servicii de media si televiziune la cele
mai inalte standarde calitative.
BOOM TV activeaza in tehnologia digitala de distributie multi-channel tv, la nivel national, prin satelit, direct in casa ta. ( http://boomextra.ro )