Sales Consultant filiala Craiova

Konica Minolta Business Solutions Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea imaginii companiei Konica Minolta
Dezvoltarea de relatii de afaceri prin promovarea si vanzarea produselor si serviciilor oferite de Konica Minolta
Initiativa in vederea extinderii active a portofoliului de clienti si dezvoltarea de parteneriate pe termen lung

CERINTE

Experienta relevanta in vanzari directe – minimum 2 ani, cu rezultate semnificative
Abilitati de comunicare si negociere
Spirit de echipa
Atitudine pozitiva
Calitati organizatorice
Cunostinte de baza de operare PC (MS Office)
Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet de venituri atractiv (salariu+comision)
Autoturism de serviciu
Bonusuri si premii in functie de rezultatele obtinute
Training-uri periodice
Posibilitatea promovarii si a dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti

Konica Minolta va ofera sansa de a va alatura unei echipe de peste 30.000 de profesionisti din intreaga lume, care dezvolta continuu tehnologii si produse destinate capturii, prelucrarii si reproducerii imaginilor, esentiale in domeniul comunicatiei digitale.