Responsabil Protectia Muncii si PSI - Craiova

Praktiker Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea atat a activitatii de securitate si sanatate in munca, cat si a celei de prevenire si stingere a incendiilor la nivel de magazin
Implementarea si asigurarea respectarii legislatiei pe parte de securitate si sanatate in munca si prevenire si stingere incendii
Instruirea si informarea personalului in ce priveste securitatea si sanatatea in munca, prevenirea si stingerea incendiilor
Evidenta accidentelor de munca, incidentelor periculoase si a accidentelor usoare

CERINTE

Studii superioare tehnice
Cursuri in domeniul securitatii si sanatatii in munca
Experienta atat in domeniul securitatii si sanatatii in munca cat si in cel al prevenirii si stingerii incendiilor
Cunostinte de limba engleza
Cunostinte operare PC (Microsoft Office)
Capacitate de planificare si organizare
Excelente abilitati de comunicare
Dinamism, rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este in concordanta cu aceasta pozitie si cu toate avantajele oferite de o companie internationala: dezvoltare profesionala, cariera, experienta in retail.

Apreciere, Respect si Recunoastere intr-o companie internationala.

Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul dintre liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 400 de magazine si peste 20.000 de angajati in 9 tari.

Avem nevoie de TINE, in aceasta mare echipa, daca esti o persoana deschisa, flexibila, motivata si dornica sa faca fata provocarilor, hotarata si experimentata.