REPREZENTANTI VANZARI lubrifianti - Craiova

R&S Inteligent Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Identificarea clientilor si a oportunitatilor de afaceri in zona alocata
-Dezvoltarea portofoliului de clienti directi pentru piata uleiurilor auto si industriale,
-Indeplinirea target-ului de vanzari prin negocierea si incheierea de contracte,
-Mentinerea relatiei cu distribuitorii din zona alocata si urmarirea indeplinirii target-ului acestora
-Urmarirea derularii contractelor
-Promovarea imaginii companiei, a produselor si serviciilor oferite

CERINTE

- Experienta in domeniul lubrifiantilor auto si industriali este conditie obligatorie
- Abilitati de comunicare si negociere, organizare ,orientare spre client si rezultate
- Carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, comision in functie de vanzari, bonusuri de performanta, autoturism si telefon de serviciu.
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesioniste in domeniul vanzarilor, perspectiva de a avansa intr-o companie multinationala.

Firma multinationala, importator si distribuitor de uleiuri minerale auto si industriale angajeaza Reprezentant Vanzari pentru zona Craiova