Reprezentant zonal de vanzari

CESIVO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea clientilor, administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti - zona Oltenia;
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor;
- Participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;
- Incasarea debitelor de la clientii arondati, intocmirea documentelor comerciale.

CERINTE

- Absolvent studii superioare tehnice (energetic, electrotehnic), sau economice;
- Permis auto categ. B;
- Experienta minima pe un post similar (vanzare produse electrice);
- Persoana organizata, atenta la detalii, sa prezinte bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Masina serviciu, telefon mobil, salariu fix + bonus + bonuri masa;
- Program de lucru flexibil (birou / teren);

CESIVO SRL Craiova este importator si distribuitor la nivel national de echipamente electrice, cabluri si materiale electroizolante.
Cu o experienta de peste 16 ani in domeniu si un portofoliu de peste 1500 clienti activi, CESIVO este unul dintre cele mai mari depozite de materiale electrice din zona Olteniei.