REPREZENTANT ZONAL DE VANZARI

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- promovarea serviciilor Romconect International (departamentul de productie publicitara) in zona alocata prin:
- interactiunea directa cu clientii existenti in portofoliul actual dar si cu cei potentiali
- activitati de marketing si promovare
- participare la targuri specializate
- dezvolatarea parteneriatelor actuale precum si altora noi cu firme similare.
- promovare web

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- are experienta in marketing sau/si productie publicitara
- este o persoana cu spirit de initiativa
- are abilitati de comunicare si relationare
- poseda capacitatea de a solutiona toate problemele legate de job in timp real
- poate obtine rezultate atat lucrand in echipa cat si individual
- este o persoana cu simtul raspunderii
- are capacitatea de a-si asuma raspunderea fata de munca prestata

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- contract de munca, salariu motivant + bonusuri corelate realizarilor
- mediu de lucru tanar si dinamic
- auto + laptop + telefon

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.