REPREZENTANT VANZARI - zona Olteniei

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant vanzari produse cosmetice profesionale vizand ca potentiali clienti saloanele de coafura.
Atributii principale:
- contactarea periodica a tuturor clientilor din portofoliu;
- identificarea de noi clienti;
- intocmirea de Contracte si urmarirea respectarii clauzelor acestora;
- intocmirea/completarea de formulare de comanda, rapoarte zilnice, touring planuri si transmiterea acestora catre superiorul ierarhic direct;
- incasarea facturilor;
- prezentarea programelor comerciale si distributia si promovarea de materiale publicitare.

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta relevanta in vanzari
- Seriozitate, entuziasm, spirit de echipa
- Persoana organizata si hotarata
- Disponibilitate la efort psihic/fizic
- Disponibil pentru deplasari
- Domiciliul stabil in Craiova
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Salariu de baza + beneficii procentuale lunare corelate cu nivelul atins al activitatii
- Autoturism de serviciu
- telefon mobil
- Bonusuri si premii
- Concursuri cu premii constand in excursii externe pentru cei mai buni vanzatori.