Reprezentant vanzari publicitate

eurosoft print srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentul de vanzari va trebui sa le promoveze si vanda produsele prestate de societate.
Responsabilitati:
- programarea si participarea la intalniri cu potentialii clienti;
- negocierea termenilor si parafarea unei intelegeri care se va definitiva prin semnarea unui contract.
- contractarea clientilor noi
- intocmirea contractelor de publicitate
- mentinerea relatiei cu clientii existenti
- dezvoltarea imaginii societatii pe piata de profil

CERINTE

- persoana serioasa, dornica de munca, dispusa la munca de teren, indrazneata
- rezistenta la stres
- reale abilitati de comunicare si negociere
- Cunostinte Word, Excel, E-mail
- masina personala
Experienta in vanzari sau publicitate constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-Venituri motivante in functie de rezultate si bonusuri in functie de performanta
-Ttelefon serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Tipizate personalizate
Role de casa
Servicii Publicitate