Reprezentant vanzari - productie publicitara

Romconsult Intl.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei in scopul identificarii oportunitatilor si gasirea de noi clienti
- Mentinerea relatiilor cu clientii existenti
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- Ofertarea, negocierea si incheierea de contracte
- Activitati de relatii cu clientii, urmarirea contractelor, urmarirea incasarilor
- Raportarea periodica a activitatii proprii
- Documentarea continua in domeniul publicitatii

CERINTE

Persoana energica si motivata
- 3-5 ani experienta in vanzari de servicii (domeniul media, publicitate constituie avantaj)
- Cunoasterea pietei locale si regionale
- Cunostinte nivel avansat de operare PC
- Carnet de conducere categ. B – obligatoriu
- Initiativa, tenacitate, seriozitate, atitudine pozitiva fata de dificulatile ce pot aparea
- excelente abilitati de comunicare, relationare si negociere

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Salariu + comision motivant din incasari + bonus la atingerea target-urilor
- Masina de servici
- Telefon
- Laptop

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare, selectie si plasare de personal