Reprezentant Vanzari Magazin - Bals, Craiova, Hunedoara, Suceava

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

cunoastrea detalaita a serviciilor si produselor
prezentarea ampla si adecvata a serviciilor si produselor
promovarea permanenta a serviciilor si produselor
mentinerea relatiei cu clientii
gestionarea produselor
intocmirea actelor contabile
respetarea procedurilor companiei
implicarea puternica in activitate pentru indeplinirea scopurilor propuse
obligatia de a invata informatii noi, astfel incat sa se tina pasul cu rata de dezvoltare a domeniului de activitate
promovarea imaginii companiei

CERINTE

experienta in vanzari
studii superioare (constituie avantaj)
operare PC - nivel mediu
contabilitate primara
capacitate de acumulare a informatiilor
deschidere la nou si flexibilitate la schimbari
capacitate de a lucra in echipa
dorinta de auto-dezvoltare si perfectionare permanenta

BENEFICII OFERITE

venituri corelate cu realizarile
bonusari in urma concursurilor periodice
posibilitati reale de avansare in cariera

Euro-Gsm este cel mai important dealer national Orange, cu peste 130 de magazine in peste 60 de localitati si peste 500 de angajati. Fiind o companie in continua dezvoltare, avem nevoie de persoane inteligente, ambitioase, harnice care doresc sa-si dezvolte cariera intr-o echipa puternica.

Misiunea Euro GSM este atingerea excelentei pe plan local, regional si national in promovarea si distributia produselor si serviciilor de comunicare, oferind servicii orientate catre clienti.