Reprezentant Vanzari cu experienta FMCG

TOTGSM COMUNICATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza imaginea, serviciile si produsele oferite spre vanzare de Companie;
- Implementeaza politica comerciala a firmei in piata;
- Contribuie la marirea portofoliului de clienti, prin identificarea de noi clienti (este responsabil de dezvoltarea si mentenanta unui portofoliu de clienti);
- Stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
- Urmareste evolutia pietei din punct de vedere al politicilor comerciale concurentiale;
- Viziteaza cu regularitate clientii din portofoliu, preia comenzile acestora, livreaza produsele si incaseaza;
- Realizeaza obiectivele de vanzari trasate, incaseaza creditele in termenele stabilite.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Experienta relevanta in domeniul vanzarilor (minum 1 an);
- Bune capacitati de comunicare, sinteza si raportare;
- Seriozitate, dinamicitate, organizare;
- Orientare catre rezultate/clienti; initiativa;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor lunare;
- O buna cunoastere a tehnicilor de negociere si vanzare;
- Cunostinte operare PC – Word, Excel;
- Permis categoria B;
- Domiciliul stabil in Craiova, Slatina, Rm.Valcea, Pitesti, Drobeta Turnu-Severin

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- masina de servici;
- telefon de servici;
- bonuri de masa;
- salariu fix + comisioane din vanzari si in functie de realizari.

TOTGSM COMUNICATION este una dintre cele mai importante Companii Nationale care activeaza pe piata distributiei cartelelor pre-platite a operatorilor de telefonie (mobila si fixa) din Romania (Vodafone, Orange, Cosmote, Romtelecom).