REPREZENTANT VANZARI - CRAIOVA

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea portofoliului de clienti;
- identificarea de noi clienti;
- ofertare;
- negocierea contractelor;
- mentinerea relatiei cu clientii companiei;

CERINTE

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii pe perioada nedeterminata, pentru clientul sau, companie locala cu capital privat din domeniul industriei alimentare:

- absolvent de studii superioare (Inginerie, Studii Economice)
- minim un an experienta in vanzari;
- cunostinte de limba engleza (scris ,vorbit);
- cunostinte utilizare PC;
- bune abilitati de comunicare si munca in echipa;
- dinamic;
- rezistent la stress.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- mediu de lucru dinamic si placut

Puteti transmite CV-uri in limba romana sau engleza pe e-mail la adresa andreea.tutu@adecco.ro (Ref: RVC).

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.