Reprezentant Vanzari Agricole- Dolj, Gorj, Mehedinti

International Service Group Personnel Management SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementeaza strategia de vanzari a companiei pe zona alocata;
- Propune si gestioneaza bugetul alocat zonei pe care o coordoneaza;
- Mentine si dezvolta baza existenta de clienti din judet si dezvolta relatii cu noi clienti;
- Analizeaza competitorii, clientii potentiali, tendintele pietei si oportunitatilor de dezvoltare a afacerii;
- Reprezinta compania si mentine o relatie de colaborare permanenta cu principalii clienti ai companiei;
- Decide asupra variatiilor de pret in limita de competenta alocata.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate (veterinare, agricole, horticole etc).
- Experienta in vanzari (de preferat B2B);
Experienta in vanzari agricole ( avantaj major)
- Abilitati bune de comunicare si negociere;
- Atitudine proactiva;
- Limba Engleza ( avantaj)
- Abilitati de lucru cu PC (Word, Excel, Power Point, Internet) ;
- Permis de conducere categoria B (cu vechime).

BENEFICII OFERITE

- Masina de serviciu;
- Telefon mobil;
- Salariu fix;
- Comision din incasari.

Lider pe piata austriaca in domeniul recrutarii on-line, ISG Personnel Management furnizeaza SOLUTII COMPLETE in domeniul resurselor umane la standarde europene, recunoscute si verificate in peste 10 ani de experienta.