REPREZENTANT VANZARI

Biologistics

Job expirat

RESPONSABILITATI

- post disponibil in judetele: DJ, OT, GJ, VL, MH, AG

- ATENTIE: este necesar sa mentionati in CV zona pentru care aplicati

- mentinerea si dezvoltarea intensiva si extensiva a bazei de clienti la nivel regional;

- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;

- urmarirea realizarii planului de vanzari;

- participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora.

CERINTE

- studii medii/superioare;

- experienta in domeniul vanzarilor de minim 1 an;

- prezenta agreabila, aspect ingrijit;

- abilitati excelente de comunicare, atitudine pozitiva;

- seriozitate, punctualitate.

BENEFICII OFERITE

- Masina si telefon de serviciu;

- Pachet salarial motivant precum si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o echipa tanara si dinamica;

- Mediu profesional competitiv;

- Dezvoltare profesională.

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem cel mai important operator Nescafe din Romania.
Convingerea noastra este ca aceasta minunata bautura numita cafea sa ofere placere oricui o savureaza, iar scopul nostru este sa aducem calitatea si bunul-gust in preajma clientilor nostri: acasa, la birou sau in oricare alt loc unde se poate savura o ceasca de cafea perfecta.
Vino si alatura-te echipei Biologistics - o echipa tanara ce are in comun mai presus de orice pasiunea pentru cafea!