Reprezentant Vanzari

Web Total Platform

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea serviciile noastre la persoane fizice.
-Promovarea serviciile noastre la persoane juridice.
-Largire portofoliu luna de luna.
-Formarea unei retele de clienti cat si de promotori.
-Largirea bazei de date de parteneri.

CERINTE

Perseverent, deschis la nou, punctual, seriozitate, dornic de implicare minim 2 ore/zi

O persoana dinamica, plina de entuziasm, motivata, care doreste sa faca cariera de lider, manager intr-o companie de top, cu servicii de webdesign.

BENEFICII OFERITE

Cele mai mari comisioane, bonusuri (masina, laptop, smartphone, excursii de lux) si posibilitatea dezvoltari unei cariere de succes in vanzari si leadership.
Suport continuu din partea managementului.
Posibilitate rapida de crestere in pozitie.

Tonomatul de Siteuri reprezinta o idee. O echipa. O oportunitate. O necesitate pentru inovatori. Un portal spre viitorul firmei dumneavoastra.
In prezent internetul este portalul ideal pentru orice afacere noua sau veche, locul unde se gasesc si se pot accesa toate informatiile pe care firma în cauza doreste sa le faca publice. Cheia succesului unui astfel de tool de marketing puternic este o imagine proaspata, dinamica, bine detaliata si atragatoare, adica exact ceea ce va putem oferi noi, TONOMATUL DE SITEURI.