Reprezentant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil de prospectarea zonei si de dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona arondata;
- prezentarea si promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei;
- intocmirea ofertei si incheierea contractelor respectand politicile de vanzare;
- responsabil de circulatia documentelor.

CERINTE

- domiciliul stabil in Craiova;
- permis de conducere, cat B, minim 1 an;
- bune abilitati de vanzare si comunicare;
- bune abilitati de negociere;
- orientare catre client;
- orientare catre obtinerea de rezultate;
- disponibilitate pentru munca pe teren;
- disponibilitate pentru deplasari in tara;
- perseverenta;
- responsabilitate;
- experienta in domeniul distributiei de piese auto reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- instruire de specialitate;
- sansa de a dezvolta o cariera de succes intr-o companie multinationala;
- mediu de lucru dinamic;
- masina si telefon de serviciu;
- pachet salarial motivant.