Reprezentant vanzari

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei
- implementarea si promovarea unui sistem de proiectie publicitara interactiva
- negociere cu clientii
- initierea si mentinerea relatiei cu clientii

CERINTE

- studii superioare
- experienta de minim 3 ani relevanta intr-un domeniu competitiv
- carnet de conducere categ.B
- cunostinte de limba engleza
- capacitate de organizare si planificare
- abilitati de comunicare si interrelationare
- abilitati de prezentare si negociere
- persoana dinamica
- rezistenta la stres
- spirit de initiativa
- creativitate
- cunostinte PC

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- training tehnic si de vanzari

Romconsult International, este unul dintre jucatorii importanti pentru zona de Sud-Vest a tarii in sfera consultantei pentru domeniul resurselor umane. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta aferenta acestui proces.