REPREZENTANT TEHNICO - COMERCIAL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

GRAVOTECH SAS este leader in producerea echipamentelor de marcare directa a pieselor (laser YAG, FIBER, Micro-Percutie) in scopul asigurarii controlului, identificarii automate si a trasabilitatii permanente. Cei 20 de ani de experienta si cele 28.000 de masini instalate in intreaga lume certifica pozitia noastra de furnizor principal al solutiilor de marcare si verificare aplicabile in diferite domenii industriale : constructia de automobile, prelucrarea metalelor, domaniul aerospatial, electronica, etc,.

Recrutam un REPREZENTANT TEHNICO – COMERCIAL pentru activitatea noastra din Romania

Suport client
- Asigura suport clientilor pentru instalarea si mentenanta echipamentelor
- Planifica si realizeaza operatiile de service

Dezvoltare afaceri
- Identifica clienti industriali
- Efectueaza demonstratii cu echipamentele existente
- Pregateste echipamentele de livrare si ofera service
- Negociaza si incheie contracte de vanzare masini si service

CERINTE

Calitatile candidatului ideal

- Interes si pricepere pentru dezvoltarea afacerii si asigurarea vanzarilor catre clienti industriali si/sau subcontractori ai acestora
- O buna stapanire a limbii engleze
- Angajament personal si motivare pentru lucrul intr-o companie internationala
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente in tara si strainatate
- O buna prezentare si abilitati de comunicare

Prezentarea documentelor de candidatura (Curriculum Vitae si scrisoare de motivatie) va fi facuta in limba engleza. Documentele vor fi trimise prin emai la urmatoarele adrese:
adrian.sabau@gravimex.ro si evatansever@tr.gravotech.com :
In text va rugam sa includeti urmatoarea declaratie:

„Sunt de acord cu prelucrarea urmatoarele informatii cu caracter personal strict pentru scopuri de recrutare de locuri de munca, in conformitate cu regulamentul pentru protectia datelor cu caracter personal.”
Un interviu va avea loc la Craiova in perioada 7- 8 mai 2012

BENEFICII OFERITE

Oferim

- Stagii de formare pentru produsele noastre
- Loc de munca interesant intr-un mediu international
- Alte avantaje : lucru la domiciliul propriu, autoturism de serviciu, telefon mobil cu acces la internet, laptop
- Salariu fix, comision din vanzari