Reprezentant Tehnic & Comercial

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie specializata in importul, marketingul si distributia la nivel national a produselor cosmetice, atat a celor profesionale, care sunt destinate exclusiv saloanelor de coafura-frizerie cat si a celor ce vizeaza piata de consumer (drogherii. mini/super marketuri, magazine specializate).
Atributii:
- vanzari
- incasari
- marketing (sustinerea de seminarii, prezentare programe comerciale, redactare rapoarte, distributie materiale(postere, brosuri, cataloage, etc.)
- mentinerea unei relatii bune cu clientii, colegii si terti.

CERINTE

- Studii superioare/medii
- Spirit intreprinzator
- Seriozitate, entuziasm, spirit de echipa
- Persoana organizata si hotarata
- Disponibilitate la efort psihic/fizic
- Disponibil pentru deplasari
- Domiciliul stabil in Craiova
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix (200 Euro net) plus comision (200-300 Euro net)
- Autoturism
- telefon mobil
- Bonusuri si premii
- Sedinte de instruire si informare la fiecare 2 luni;
- Concursuri cu premii constand in excursii externe pentru cei mai buni vanzatori.

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.