Reprezentant Tehnic

sc.Artinstalpool srl.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consiliere tehnica,
- asigurarea suportului tehnic la beneficiar,
- intocmirea si transmitera de rapoarte specfice,
- promovarea serviciilor si produselor firmei.

CERINTE

- studii tehnice, absolvent al unei forme de invatamant: scoala profesionala, liceu, cursuri postliceale, cu unul dintre profilele: electric, energetic, ventilatie, instalatii,
- avantaj experienta ca sudor, dar nu obligatoriu,
- abilitati pentru munca pe schele,
- permis de conducere categoria B,
- disponibilitate de deplasare in tara.

BENEFICII OFERITE

- salarizare motivanta in functie de programul de lucru,
- comisioane in functie de activitatea desfasurata,
- bonusuri pentru deplasari in tara .

- firma tanara, in plin proces de dezvoltare, avand ca activitate principala conform cod CAEN:4329 - alte lucrari de instalatii pentru constructii; SERVICII DE MONTAJ, INSTALARE SI PUNERE IN FUNCTIUNE
- SERVICII POST VANZARE (SERVICE GARANTIE SI POST GARANTIE