REPREZENTANT ORIFLAME

S.C.ORIFLAME ROMANIA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gasirea potentialilor clienti
- vanzare produse oriflame in urma primirii unor brosuri lunare
- livrarea produselor la clienti
- incasare contravaloare

CERINTE

- persoane comunicative, care sunt in cautare unei posibilitati de a obtine un venit suplimentar
- Persoana dinamica, serioasa, usor adaptabila la lucrul in echipa, indiferent de sex.

BENEFICII OFERITE

- discount cuprins intre 23-35% din valoare comenzilor efectuate
- diverse cadouri
- timpul de lucru este la libera alegere a reprezentantului
- discount 50%de ziua ta de nastere
- posibilitate de dezvoltare a unei afaceri personale

Oriflame este o companie care vinde produse cosmetice pentru o ingrijire naturala a pielii prin intermediul unei forte de vanzari independenta, in afara circuitului traditional al magazinelor de desfacere cu amanuntu Vanzarile directe permit clientilor sa beneficieze de sfaturile si entuziasmul unor oameni pe care ii cunosc si in care au incredere. Cumpararea directa este sigura si la indemana. Calitatea de Consultant Oriflame inseamna posibilitati de castiguri nelimitate, o cariera interesanta, dezvoltare personala si sentimentul apartenentei la o comunitate mondiaa prietenoasa. Compania Oriflame este caracterizata de un spirit intreprinzator, conducere descentralizata si o atmosfera tinereasca si plina de entuziasm. Compania Oriflame in cifre:
Fondata in 1967
Prezenta in 54 de tari, lider de piata in 30 de tari
Aproximativ 550 milioane ¿ anual din vanzari
Peste 1,4 milioane Clienti directi in toata lumea
Peste 4200 de angajati
Peste 600 de produse70 milioane de cataloage in 35 de limbi
Compania Oriflame este una dintre companiile cele mai dinamice din lume, ce dispune de una dintre cele mai largi game de produse pe baza de ingrediente naturale.