REPREZENTANT MEDICAL PRODUSE DERMATOCOSMETICE

MEDIPLUS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza numele, imaginea si serviciile Mediplus in relatiile cu clientii;
- stabileste, mentine si dezvolta relatii de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
- identifica nevoile clientilor si oportunitatile de crestere a pietei;
- realizeaza prezentari de produs si trainning-uri pentru echipa de vanzari sau clienti (medici, farmacisti);
- monitorizeaza evolutia pietei din punct de vedere al politicilor comerciale.

CERINTE

- studii superioare, Medicina sau Farmacie constituie avantaj;
- experienta relevanta in vanzari;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- carnet de conducere cat. B, disponibilitate de deplasare;
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Power Point).

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivational si posibilitatea activarii intr-o companie nationala, de succes.

Mediplus Exim SRL este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.