REPREZENTANT MEDICAL locatia Tg. Mures si Dolj

EXPAND HEALTH ROMANIA - pharmexx

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea etica si stiintifica a portofoliului de produse
- crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei
- raportare si comunicare cu conducerea companiei

CERINTE

- absolvent studii superioare medicale sau conexe (medicina, farmacie, biologie, inginerie medicala)
- experienta in promovarea medicala min. 1 an
- abilitati de comunicare cu impact a mesajului medical
- excelente abilitati de vanzare si negociere
- orientare catre succes si perfomanta
- cunostinte operare PC la un nivel mediu (MS Office)
- permis auto categ.B, fara incidente
- cunostinte de limba engleza la un nivel mediu/avansat

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- pachet salarial motivant
- instrumentele de lucru necesare (automobil, laptop, mobil etc.)

Toate aplicatiile vor fi confidentiale. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.

Expand Health Romania – pharmexx group, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza Reprezentant Medical locatia Tg. Mures si Dolj.