Reprezentant medical - companie producatoare

GTS SOLUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea in mod etic a produselor companiei
- Stabilirea si mentinerea unor relatii productive cu clientii
- Raportarea in mod realist a rezultatelor activitatii
- Comunicare constructiva cu toate departamentele companiei
- Managementul responsabil al teritoriului alocat

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Pentru intelegerea adecvata a obiectivelor postului si pentru rezultatele satisfacatoare se ofera:

- beneficii materiale in concordanta cu activitatea depusa
- traininguri specializate
- un mediu de lucru profesionist si antrenant
- posibilitati reale de a construi o cariera in acest domeniu

DESCRIEREA FIRMEI

Clientul nostru este o importanta companie multinationala
Compania ofera consultanta in domeniul marketingului farmaceutic si servicii specializate de resurse umane.