REPREZENTANT MEDICAL

RELAD PHARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor farmaceutice catre medici si farmacisti;
- Dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii companiei;
- Indeplinirea planului de vanzari.

CERINTE

- Studii superioare (Medicina, Farmacie, Bioinginerie);
- Experienta intr-o pozitie similara de minimum 1 an;
- Excelente abilitati de comunicare si inter-relationare;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate de deplasare din localitatea de resedinta.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un mediu de activitate dinamic si propice dezvoltarii profesionale, un pachet salarial atractiv cu posibilitati de crestere în functie de rezultate, masina de serviciu, telefon mobil.

RELAD este unul din liderii pietei de distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice din Romania. La ora actuala, RELAD are peste 700 de angajati, care isi desfasoara activitatea in cele 17 subsidiare si puncte de lucru deschise in cele mai mari orase din tara. RELAD distribuie aproximativ 5000 de produse apartinand unui numar de peste 150 de producatori de renume de pe piata internationala de profil.