Reprezentant Comercial

SC CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta firma in fata clientilor, a partenerilor si a tertilor.
- Este responsabil de prospectarea zonei si de dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona Dolj.
- Prezinta produsele Casa Noastra, politica de preturi, conditiile contractuale, termenele de garantie si serviciul de suport-service clienti intr-o maniera profesionista.
- Intocmeste oferta in functie de nevoile identificate pentru fiecare client.
- Este responsabil pentru incheierea, derularea si finalizarea contractelor.
- Intocmeste si transmite periodic rapoartele de vanzare.

CERINTE

- Absolvent studii superioare (domeniul tehnic constituie un avantaj).
- Experienta in vanzari directe minim 1 an.
- Carnet conducere cat B minim 1 an.
- Abilitati de lucru cu calculatorul (pachetul MsOffice).
- Responsabil si orientat catre client.
- Atitudine orientata spre performanta.
- Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si planificare
- Domiciliul stabil in Craiova.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant (salariu fix+comision).
- Telefon si masina de serviciu.
- Un mediu de lucru dinamic alaturi de o echipa tanara.
- Acces la programe de pregatire si dezvoltare.
- Sansa unei cariere de succes intr-o companie nationala.

SC CASA NOASTRA SRL, cu sediul in orasul Craiova, judetul Dolj, activeaza in domeniul producerii si montajului de ferestre si usi PVC cu geam termoizolant, precum si al distributiei de usi de interior si exterior, avand o retea de distributie la nivel national, in principalele orase din Romania.
Compania se bucura de un bun renume, avand o dezvoltare deosebit de dinamica pe piata producatorilor de profil.
Organizatia CASA NOASTRA este formata din oameni tineri, dinamici, bine pregatiti si pasionati de ceea ce fac.
Daca iti doresti sa lucrezi alaturi de astfel de oameni, te asteptam alaturi de noi!