Recrutam Unit Mangeri Asigurari de Viata

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie europeana de elita in piata asigurarilor de viata, recruteaza pentru Agentia Craiova Unit Manageri (coordonatori echipa) pentru activitatea de intermediere contracte de burse de studii, pensii private, planuri de economisire, asigurari de viata, asigurari de sanatate/accidente si alte servicii financiare.
Se ofera : mediu de lucru profesionist, pregatire permanenta de specialitate, suma fixa sub forma de finantare, comisioane din incasarile echipei dar si din incasarile proprii, bonusuri de performanta si alte beneficii nesalariale.
Atributiuni : recrutarea de noi colaboratori (consultanti) in echipa proprie si coordonarea activitatii acestora, conform programului de lucru si obiectivelor Agentiei.
Experienta si detinerea codului RAF activ nu reprezinta criterii obligatorii de eligibilitate, dar pot reprezenta un avantaj.
Relatii si detalii la numarul de telefon sau pe adresa de e.mail
Urm

CERINTE

Recrutarea de noi colaboratori (consultanti) in echipa proprie si coordonarea activitatii acestora, conform programului de lucru si obiectivelor Agentiei.