PROMOTER - CRAIOVA

SC TABCO CAMPOFRIO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului : promoveaza produsele angajatorului in scopul dezvoltarii afacerii Campofrio in zona de responsabilitate si obtinerii de rezultate economice pozitive

Desfasoara activitati de promovare a produsului la client care includ, dar nu se limiteaza la : prezentare produs, efectuare degustari, administrare materiale promotionale, conform instructiunilor de lucru primite
Responsabil de promovarea produselor in magazinele-client si in cadrul evenimentelor organizate de companie
Responsabil cu derularea tuturor activitatilor promotionale conform planului aprobat de directorul regional
Responsabil de imaginea companiei, pe care o promoveaza prin activitatea si atitudinea/conduita sa, la clientii la care se desfasoara actiunile promotionale

CERINTE

Cel putin studii medii, cunostinte de lucru cu materiale publicitare/promotionale, cunostinte temeinice privind produsele angajatorului
Preferabil 6 luni pe un post similar
Foarte bune abilitati de prezentare, comunicare si de lucru cu oamenii
calm, stapinire de sine, echilibru emotional
atentie si spirit de observatie
aptitudini de culegere, interpretare, transmitere a informatiilor
adaptare la sarcini de lucru variabile

BENEFICII OFERITE

Se ofera conditii de munca foarte bune si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu profesionist.

Campofrio este o companie internationala de produse alimentare. Grupul Campofrio de¿ine fabrici în 8 ¿¿ri, de pe 3 continente, ¿i ofer¿ produsele la peste 250 milioane de consumatori din peste 45 de ¿¿ri.