Promoter / Agent de Vanzari

Shop & Wash

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune Promovarea si vanzarea serviciilor Companiei la punctul de lucru.

CERINTE

Excelente Abilitati de Convingere si Comunicare.
Seriozitate
Amabilitate
Perseverenta
Spirit de Echipa
Aspect Placut

BENEFICII OFERITE

Salariu Fix + Bonusuri in functie de vanzari

Spalatorie Auto Ecologica - Fara Apa: ne bazam pe noul concept revolutionar, la nivel mondial, de a spala, curata, lustrui si proteja intr-o singura operatie orice tip de autovehicul.
Utilizat initial de fortele armate SUA, acest concept s-a dezvoltat si imbunatatit ulterior, fiind lansat si aplicat in prezent in peste de 40 tari.
Spalarea fara apa sau spalarea uscata a provocat o adevarata revolutie pe piata serviciilor de curatenie din Statele Unite ale Americii, Australia iar de curand si in Europa. Sunt astazi sute de afaceri in lume care se bazeaza pe acest concept de spalare economica ecologica si eficienta.